Uzavírka Libňatov

Linka 421 Česká Skalice – Hořičky- Úpice

Spoje Česká Skalice – Úpice jsou vedeny z Hořiček přes Hajnici a Radeč do Úpice. Vybrané spoje zajistí obsluhu také Maršova a pro spojení Hajnice – Úpice plně nahradí dnešní linku 422. V Hajnici zastaví na zastávce Kyje, k obecnímu úřadu zajede pouze ranní školní spoj do Úpice a odpolední spoj po 15. hodině do Úpice. Přestupy na Dvůr Králové nad Labem a Trutnov bude možné realizovat na zastávce Kyje. Přestupy na Trutnov budou možné také na zastávce Radeč, rozc. Hajnice.

Časy odjezdů z Úpice do České Skalice a obráceně budou v zásadě stejné. Pro trasu Úpice - Maršov to však znamená o půl hodiny jiný odjezd, než je dnes. Vybrané spoje jsou vedeny až na zastávku II. Odboje, případně z ní. Pro přiblížení je rovněž možné použit některý z navazujících přípojů od linek 423 a 424 z Malých Svatoňovic.

Na této lince jsou rovněž zavedeny nové spoje pro vynechaný úsek Libňatov – Mezilečí - Hořičky, které mají na Hořičkách návaznost na ostatní spoje linek směr Česká Skalice, Úpice, Červený Kostelec a Jaroměř.

Linka 422 Úpice – Havlovice – Libňatov

Tato linka po dobu uzavírky nebude obsluhovat Maršov ani Hajnici (náhrada linkou 421).

Na lince jsou zavedeny spoje Úpice – Libňatov, v Libňatově bude dočasná zastávka u mostu, kde je domluveno otáčení autobusů. Zastávka ponese jiný název, aby se nepletla se zastávkou, odkud bude odjíždět autobus na Hořičky.

Doprava školáků bude zajištěna spoje s příjezdem 6:32 z Úpice do Libňatova a 6:44 odjíždí spoj Libňatov – Hořičky na 421.

Odpoledne přijedou spoje 13:14 a 15:14 do Libňatova od Hořiček. Dále směr Havlovice bude odjezd na lince 422 v 13:30 a 15:25.

Linka 423 Úpice – Malé Svatoňovice

U spojů 2 a 5 je z provozních důvodů zkrácen úsek Úpice,,Veselka – most F. L. Riegra. Ve stejný čas jede v trase také spoj linky 301.