Uzavírka Zlíč

Od pondělí 16.10. dojde k obnovení provozu autobusových linek. Autobusové linky budou jezdit dle standardního jízního řádu. 
 

 Linka 302 Náchod - Kramolna – Studnice – Česká Skalice - Jaroměř

Spoje od Náchoda budou vedeny do Zlíče až na výjimky všechny. Ve Zlíči se budou na ratibořickém parkovišti otáčet a pojedou zpět na Zblov, Studnici a poté přes Starkoč do České Skalice (https://mapy.cz/s/medemuheba). Ve Zlíči na parkovišti bude přesunuta zastávka Zlíč, odb. Ratibořice. Ve Studnici při cestě od Zlíče do České Skalice spoje zastaví ještě na dočasné zastávce Studnice,pošta.

Odjezdy v pracovní dny jsou posunuty do 12 minut. O víkendech odpolední pár spojů nedojíždí do Jaroměře (náhrada na lince 306), ale je veden pouze od/k  vlaku v České Skalici.

Linka 320 Česká Skalice – Žernov – Červená Hora – Studnice – Č. Skalice

Spoje této okružní linky budou vedeny z České Skalice přes objízdnou trasu přímo do Studnice, odkud pak již podle běžného stavu se rozdělí buď na směr Žernov (přes zastávku Studnice,,pošta pojedou na Zlíč, kde zastaví na další dočasné zastávce Zlíč,odb. Zblov a poté na Žernov), nebo směr Řešetova Lhota (ze Studnice pojedou do Bakova, Červené Hory a Žernova a poté přes Zlíč do České Skalice).

Přehled umístění přesunutých a dočasných zastávek je zde (https://mapy.cz/s/lohuzalere).

Linka 306 Náchod – Vysokov - Č. Skalice – Jaroměř - H. Králové

Na této lince dochází v odpoledních hodinách k zavedení víkendových spojů ve 14:10 z Náchoda a 15:05 z Jaroměře náhradou za linku 302.   

Věnujte prosím změnám pozornost.

Omlouváme se za dočasné komplikace.