Výluka na trati 026 v úseku Týniště nad Orlicí - Opočno pod Orlickými horami
Omezení bude probíhat v době od 8:30 do 16:30 ve dnech 20.2. - 24.2. a 27.2. - 3.3.2023. Po dobu výluky budou vlaky nahrazeny autobusovou dopravou. Náhradní autobusová doprava je organizována dle výlukového jízdního řádu.
5. 2. 2023

Po dobu výluky budou zavedeny tyto linky NAD:
- Červená linka - Autobusy jedou v úseku Týniště nad Orlicí - Opočno pod Orlickými horami a opačně. Zastavují na všech zastávkách dle výlukového jízdního řádu a navazují na kmenové vlaky.
- Linka Z - autobusy jedou v úseku Týniště nad Orlicí - Opočno pod Orlickými horami a opačně. Zastavují na všech zastávkách dle VJŘ. Z Týniště nad Orlicí odjíždějí po přípoji od kmenového vlaku a v Opočně pod Orlickými horami nemají přípoj na navazující vlak. Z Opočna pod Orlickými horami odjíždějí dříve bez čekání na kmenový vlak a v Týništi nad Orlicí mají přípoj na kmenové a přípojné vlaky.
Ostatní opatření: U vlaku Os 15745 je mimořádný přestup do jiné soupravy ve stanici Teplice nad Metují ve dnech 20. - 23. 2. a 27.2. - 2. 3. 2022.
Umístění zastávek NAD:
- Týniště nad Orlicí - před staniční budovou
- Bolehošť - na autobusové zastávce "Bolehošť, pošta"
- Očelice - na autobusové zastávce "Očelice"
- Opočno pod Orlickými horami - před staniční budovou na autobusové zastávce "Opočno, žel.,st."